Burçin Gürbüz

Burçin Gürbüz

Hakkında

Karaman Ermenek (1992) 2019 Selçuk üniversitesi güzel sanatlar fakültesi'nden mezun oldu ve aynı okulda yüksek lisansa devam etmektedir. Çocukluğundan bu yana üzerinde çalıştığı sanat yeteneği üzerine çalışmalarına devam etmektedir.
Benim resmim özgürlüğe uzanan dallarla kaplı. Her bir resmimde yeniden kendimi keşfedip sonsuzluğa uzanıyorum. Yaptığım çiçekler bana umut oluyor, her yeni başladığım resimde çizmiş olduğum çiçekler içimde de açıyor. Kendimi kaybedip düşünmeden çizmenin mutluluğunu yaşıyorum. Hiçbir zaman bir şeyi kopya ederek çalışmak bana mutluluk vermedi. Hayatım boyunca kendim neysem o oldum ve tuvallerimde ben neysem o oldu. O yüzden düşünmeyin çizin demek istiyorum. Ellerinizi özgür bırakın! Eminim; o ortaya çok iyi şeyler çıkaracaktır. Resimlerim de vermek istediğim mesaj; uçsuz bucaksız sonu olmayan bir hayatı yaşıyoruz , bu hayat düşünerek yaşamak için oldukça çok kısa ve ölüme çok yakın olduğumuz acı bir gerçek. Bu nedenle her gün içinizde umutsuzluk yerine çiçekler açtırın, sevgi dalları kaplasın etrafınızı. Ben dallarımın her birini sevgiyle yapıyorum. Siz de her yeni güne sevgiyle, umutla uyanın.

Çok yakında...

© 2020 Artoloji

Sitemize giriş yaparak kişisel verileriniz, site kullanımınızı analiz etmek, sosyal medya özellikleri ve reklamları kişiselleştirmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metni’ni okuyabilirsiniz. Anladım butonuna tıklayarak açık rıza beyanında bulunmuş olursunuz.