Deniz Çeliker

Hakkında

1995, Balıkesir.2018 yılında Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğraf Bölümü'nünden mezun oldu. Üniversite yıllarında bir çok stüdyo ile çalıştı. 2016 EXPO Antalya Fuarında ana fotoğrafçı olarak görev aldı. Üniversitemin bünyesindeki 4 farklı sergide yer aldı. Sosyal medya için video içeriği üretiminde görev aldı. Klip çekimlerinde Görüntü Yönetmeni olarak yer aldı.2017 yılında Eskişehir Peyote’de ilk kişisel sergisini açtı. İZ Dergisinde Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fotoğraf Böümü öğrencisi olarak bir projesi yayınlandı.2018 yılında BASE İstanbul’a seçilerek Galata Rum Okulu'nda sergileme aldı. 2018 yılında bir kısa filmin yönetmenliğini gerçekleştirdi. 2018 yılında Dark Side
Gallery Antalya’da ‘’ Seri Katiller’’ adlı 2. Kişisel sergimi açtı. Üniversiteyi derece ile bitirdi. Mezun olduktan hemen sonra Türkiye Fujifilm Eskişehir Showroom'da Eğitmen olarak göreve başladı. Şuan da halen Fujifilm Türkiye’de çalışmaktadır. Şuan da ise Anadolu üniversitesi Moda ve Tasarım fakültesinde Moda Fotoğrafçılığı derslerini vermektedir.

Çok yakında...

© 2020 Artoloji

Sitemize giriş yaparak kişisel verileriniz, site kullanımınızı analiz etmek, sosyal medya özellikleri ve reklamları kişiselleştirmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metni’ni okuyabilirsiniz. Anladım butonuna tıklayarak açık rıza beyanında bulunmuş olursunuz.