Aslı Kaynaroğlu

Aslı Kaynaroğlu

Hakkında

Aslı Kaynaroğlu 1988’de Ankara’da doğdu.. Sanatla ilgilenen ve oldukça yetenekli bir ailede büyüdüğünü söyleyen Kaynaroğlu, üniversiteden mezun olup İstanbul’a taşındıktan sonra, eğitimini aldığı alanın dışındaki dijital reklam kariyeriyle beraber kağıt üzerinde modern nakış sanatına yöneldi.  Halısına kahve dökmesi ve kahve lekesini, elinde bulunan ipleri kullanıp; lekeyi dikişle kapatmasıyla başlayan bu macerasında; “kağıtla dikişi buluşturamaz mıyım?” diye düşünürken Aslı’s Wonderland markasını yarattı.

 

Pandemi süresince en çok özlediğim şey doğa oldu. Bu özlemle beraber; “doğadan bir parça hep evimde olsa” diye düşündüğüm zaman; ortaya doğadaki renkleri ve elementleri kullandığım “Doğaya Dönüş” serisi çıktı. Kapsül seri olarak çıkardığım bu koleksiyon işimin yalnızca başlangıç noktası.  

Hayal gücüme yetişebildiğim sürece yeni ürünler çıkarmaya devam edeceğim.

 

Sade ve minimalist çizgiler kullanarak oluşturduğum bu ürünleri dekoratif obje olarak kullanabilirsiniz!

© 2020 Artoloji

Sitemize giriş yaparak kişisel verileriniz, site kullanımınızı analiz etmek, sosyal medya özellikleri ve reklamları kişiselleştirmek amacıyla çerezler aracılığıyla işlenmektedir. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metni’ni okuyabilirsiniz. Anladım butonuna tıklayarak açık rıza beyanında bulunmuş olursunuz.